e-BRIDGE

Разом створимо польсьсько-українську
громаду жіночого підприємництва

Мета проекту “e-BRIDGE – Build Resources in Democracy, Guideline and in Entrepreneurship” – розвиток Польсько-Української спільноти жінок заінтересованих у співробітництві та розвитку підприємництва, компетенцій професійного розвитку в навчанні, використання математики в технічних науках і сучасних технологіях.

Проект e-BRIDGE відповідає на виклик, необхідність якого полягає у будівництві та розвитку жіночого підприємництва в Польщі та на Україні. Розвиток підприємництва підтримується компетенціями та STEM, дякуючи еластичним навичкам яких повстане міст взаємної довіри польсько-українського співробітництва, який стане практичним інструментом в полегшенні створення майбутніх проектів у співпраці жінок з обох країн.

В проекті взяли участь близько 100 жінок з Польщі та України, в тому числі 30 студентів, магістрів і докторантів та 25 підприємливих жінок не тільки з Західної України (Львів, Тернопіль та Івано-Франківськ), але і Центру (Київ) та Сходу країни. У проекті e-BRIDGE ми створюємо умови для дискусій на теми співпраці, обміну знаннями, досвідом, ідеями, концепціями дій та спостереженнями.

В рамах проекту e-BRIDGE відбулися два 3-денні зустрічі в Польщі.

10 – 13 березня 2016 року група студенток перебувала у Кракові, коли у свою чергу група жінок-підприємців розпочала візит 17 березня 2016 року у Братковіцах, в Хожелові відбулося відвідування  компанії ANKOL та 20 березня була здійснена організація атракційної програми в Кракові.

Реалізація проекту e-BRIDGE стала можливою завдяки підтримці уряду Сполучених Штатів Америки в рамах програми Alumni Engagement Innovation Fund, який для реалізації проектів з 800 заявок вибрав 48 проектів з 43 країн світу, в тому числі 2 з Польщі. Лідером проекту є Фонд “Посольство Підприємницької Діяльності серед Жінок”. Фонд об’єднує понад 300 Жінок-Підприємців, в тому числі менеджерів і фахівців з різноманітних напрямків діяльності. Підготовка проекту стала можлива завдяки участі студенток, які зацікавлені у співробітництві з установами та організаціями, що підтримують проект. Координатором проекту є Stanisław Alwasiak.

Візит до Кракова 55 підприємливих жінок з України ініціював заложення Мережі Послів Підприємницької Діяльності серед Жінок в Україні, утворивши віртуальний міст співробітництва Краків – Київ.

Федерація Об’єднань “Міжнародна Мережа Амбасадорів Підприємницької Діяльності серед Жінок” в даний час  ініціює та організовує нові об’єднання з однаковими статутними цілями, місіями та аналогічними назвами, які будуть автоматично прийматися до складу Федерації на основі записів у її статуті.

Візит 25 підприємливих жінок з України в компанії ANKOL

Візит підприємливих жінок з України в Кракові – березень 2016

Візит підприємливих жінок з України – інтерв’ю

Візит 30 студенток з України в Кракові – березень 2016

Візит студенток з України – інтерв’ю

Інформація і галерея фотографій візиту підприємливих жінок з України в компанії ANKOL
Галерея фотографій – фото Jan Piotr Szczepański
Галерея фотографій

Departament Stanu Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej