Дебати про міжнародне співробітництво

Цикл з 10 дискусійних зустрічей з підприємцями у Варшаві

Місце: ВаршаваЦентральна Бібліотека Сільського Господарства, вул. Краківське Передмістя 66

Ми запрошуємо Вас на унікальні зустрічі, які відбудуться в рамах циклу дебати про міжнародне співробітництво, організовану в Центральній Бібліотеці Сільського Господарства у Варшаві у жовтні та листопаді 2016 року.


Ми запрошуємо Вас на зустріч під назвою “Дебати про можливості фінансування для розвитку підприємства” – це обговорення можливостей подачі заявок на фінансову підтримку українців, які проживають в Польщі. В ході зустрічі розглянемо питання, темою яких будуть можливості створення, розвитку і підтримки власного бізнесу, міжнародного співробітництва та фінансування професійного розвитку. Зустріч відбудеться в  iTechcloud (коворкінг) – Kraków, ul. Berka Joselewicza 2/1 – 30.11.2016 15-17.


Зустрічі призначені для обміну думками фахівців та зацікавлених підприємців, презентацій та обговореннь проектів, що реалізуються в області підтримки жіночого підприємництва. Зустрічі відбуваються у вузькому колі, близько 20 осіб.

Для участі в дебатах запрошуємо підприємців, представників державних установ та організацій, які сприяють розвитку підприємництва і співробітництва з країнами Східної Європи, насамперед з Україною.

Дискусійні зустрічі будуть чудовою можливістю для демонстрації діяльності та презентації товарів і продуктів, які можуть викликати інтерес як у країні, так і на міжнародній арені.

Учасники матимуть можливість обмінятися думками, досвідом і вимогами, характерними для розвитку міжнародного співробітництва підприємців. Крім того, ми плануємо презентацію соціальних програм і бізнес проектів, якими керують польські жінки, як приклад для натхнення інших людей до діяльності на місцевому та міжнародному ринку.

Перша зустріч з циклу “Дебати про міжнародне співробітництво” відбулася 6 жовтня 2016 року о 15.00 у Варшаві, в Клубі “Kobieta Przedsiębiorcza”, за адресою Проспект 3 Травня 5а.

Цикл дискусійних зустрічей організований Фондом “Посольство Підприємницької Діяльності серед Жінок” в рамах реалізації проекту “e-BRIDGE” – Участь жінок-підприємців у дискусії про міжнародне співробітництво”.

The Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland