e-BRIDGE
e-BRIDGE – Участь жінок-підприємців у дискусії
про міжнародне співробітництво

e-BRIDGE символізує новаторський міст співпраці жінок-підприємців з Польщі, що будують партнерські взаємини з жінками в Україні та інших країнах.

Головною ідеєю проекту є соціальна підтримка дій Міністерства Закордонних Справ та інших державних і громадських установ, на користь успіху демократичних перетворень, насамперед в Україні та Східній Європі.

Метою проекту є підтримка формування pro-інноваційних технологій відносин, що сприяють розвитку жіночого підприємництва в Польщі, Україні та в країнах Східної Європи. Спираючись на нові інформаційні технології та співробітництво соціально активних жінок-підприємців в Польщі, відбувається прямий обмін знаннями й практичним досвідом, який дозволить презентувати їх діяльність жінкам в інших країнах, зокрема в Україні.

Проект “e-BRIDGE – Участь жінок-підприємців у дискусії про міжнародне співробітництво” є новаторським заходом, метою якого є творча підтримка польських жінок-підприємців в розвитку співпраці  з жінками з інших країн, зокрема з України.

Ми доб’ємося залучення уваги польських жінок-підприємців шляхом організації дискусії про міжнародне співробітництво, завдяки:

  • інформації та демонстрації польського способу вирішення демократичної трансформації як моделі, яка може служити прикладом для країн в процесі будови механізмів і системної трансформації громадянського суспільства,
  • залучення потенціалу широкого кола жінок-підприємців – їх навичок, досвіду, контактів і соціальної зацікавленості, як досі не використаного ресурсу польської зовнішньої політики,
  • розвитку інноваційних механізмів співробітництва, заснованих на досвіді Польсько-Українського проекту, спрямованого на підтримку жіночого підприємництва (реалізованого в 2015 і 2016 році Американським Держдепартаментом).

Цінною особливістю проекту є підтвердження створення і розвитку широкого міжнародного товариства жіночого підприємництва, засноване на спільних переконаннях, довірі, взаємної домоги та співпраці.

Заплановані результати реалізації проекту – це:

  • розвиток активної соціальної підтримки польської зовнішньої політики,
  • розвиток публічної дискусії на тему польської зовнішньої політики,
  • підтримка участі в моделі демократичних змін, яка може служити прикладом у процесі системної трансформації та побудови механізмів громадянського суспільства для України та інших держав,
  • створення та розвиток соціального інтерактивного механізму взаємодій, дискусій, збору та обміну інформацією.

Проект “e-BRIDGE – Участь жінок-підприємців у дискусії про міжнародне співробітництво” отримав фінансування в рамах конкурсу Міністерства Закордонних Справ, на реалізацію завдання громадської підтримки самоврядування та польської зовнішньої політики в 2016 році. Виконавцем проекту є Фонд “Посольство Підприємницької Діяльності серед Жінок”.

Проект фінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща

The Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland

Публікація висловлює виключно думку автора і не може бути ототожнена з офіційною позицією
Міністерства Закордонних Справ Республіки Польщі.