PREMIER International Business Club jest międzynarodową organizacją zrzeszającą polskich przedsiębiorców oraz profesjonalistów działających w kraju oraz za granicą, jak również międzynarodowe firmy zainteresowane inwestycjami oraz prowadzeniem biznesu w Polsce.

PREMIER IBC wspiera polskie firmy tworząc silnie zintegrowaną sieć, stanowiącą platformę do ustanowienia nowych kontaktów, wymiany pomysłów i budowania synergii. Oferuje ekskluzywny dostęp do światowej bazy polskich przedsiębiorców i profesjonalistów, unikalny program mentoringu, programy edukacyjne, szkolenia stacjonarne i webinaria, materiały szkoleniowe oraz mnóstwo ofert specjalnych i promocji, które stanowią tylko niektóre z korzyści przygotowanych dla naszych członków.

Dołącz do PREMIER International Business Club i skorzystaj z pakietu korzyści:

  • MENTORING – Wsparcie od najlepszych mentorów z całego świata oferujących swą wiedzę dla członków PREMIER IBC (Mentoring bezpłatny lub z bardzo korzystną zniżką w zależności od mentora).
  • WIEDZA – Ekskluzywny dostęp do najlepszych wydarzeń, szkoleń, konferencji, seminariów oferowanych bezpłatnie lub ze specjalną zniżką wynegocjowaną dla naszych członków, organizowanych przez nas i przez naszych partnerów.
  • NETWORKING – Światowej klasy networking podczas wydarzeń organizowanych w UK, USA i Polsce.
  • MARKA – 2 godzinna bezpłatna konsultacja z zakresu budowania silnej marki oraz strategii dla firmy, jak również dostępny w tym zakresie dalszy mentoring.
  • MEDIA – Przeprowadzenie wywiadu z właścicielem Firmy i publikacja na stronach Pangea Magazine oraz PREMIER IBC. Możliwość prezentacji firm, osób i produktów naszych członków na stronach zaprzyjaźnionych portali, jak również ekskluzywny dostęp do wystąpień w telewizji publicznej i na kanale YouTube Klubu.
  • PROMOCJA – Specjalne zniżki na usługi i produkty oferowane przez naszych członków.
  • REKLAMA – Prezentacja firmy na stronie internetowej PREMIER IBC.
  • MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE – Wsparcie członków PREMIER IBC w ramach działań grupy na social media.
  • PRESTIŻ – Zaproszenia na doroczne gale i uroczystości dla polskiego biznesu organizowanych w UK, USA oraz Polsce z udziałem gwiazd, mediów i ludzi sukcesu.

Dołącz do PREMIER International Business Club i przygotuj się na sukces!

www.premieribc.org